Listwa zasilająca podsłuch pluskwa GSM (detekcja dźwięku)

Złóż zamówienie telefonicznie 886-158-832

299,00 zł

produkt niedostępny

dostawa od 15,00 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Listwa zasilająca podsłuch pluskwa GSM (detekcja dźwięku)

PODSŁUCH PLUSKWA GSM LISTWA ZASILAJĄCA

REWELACYJNIE SPRAWDZI SIĘ W DOMU, BIURZE
PODSŁUCH O ZASIĘGU NA CAŁY ŚWIAT!

Podsłuch GSM ukryty w listwie zasilającej

to najlepszy sposób na podsłuchiwanie rozmów w dowolnym miejscu.

Podsłuch GSM ukryty w listwie zasilającej jest banalnie prosty w obsłudze - wystarczy włożyć do urządzenia kartę SIM dowolnego operatora (bez kodu PIN) a następnie z dowolnego telefonu wykonać połączenie telefoniczne na numer karty SIM włożonej do urządzenia. Urządzenie automatycznie po 1-2 sygnałach odbierze połączenie i uruchomi bardzo czułe mikrofony dzięki którym będziemy bardzo dokładnie słyszeć co dzieje się w otoczeniu urządzenia.

Listwa przeciwprzepięciowa jest urządzeniem użytkowym posiadającym cztery gniazda do podłączenia czterech odbiorników takich jak komputer, drukarka, radio i wiele innych.

W dzisiejszych czasach listwy są wszechobecne, dzięki temu bez problemu zainstalujemy taką listwę (z podsłuchem) w dowolnym pomieszczeniu. Nie wzbudzi to niczyich podejrzeń - jesteśmy przyzwyczajeni do wyglądu listwy, większości ludzi nie przeszła by przez głowę myśl, że podsłuch może znajdować się właśnie w urządzeniu którego codziennie używają.

Wewnątrz listwy znajduje się wbudowany moduł GSM (900/1800MHz), nie wydaje on żadnych dźwięków - dzięki temu zapewnia pełną dyskrecję! Osoba która używa listwy jest nieświadoma tego, że jest podsłuchiwana.

Wystarczy zadzwonić na numer karty SIM zainstalowanej w listwie
i już będziemy słyszeć co dzieje się w promieniu 10m.

 

Jedną z najistotniejszych funkcji podsłuchu jest funkcja detekcji dźwięku - urządzenie samo oddzwoni do nas w chwili wykrycia dźwięku w otoczeniu. Jest to o tyle wygodne, że nie musimy sami prowadzić ciągłego nasłuchu, aby sprawdzić czy coś dzieje się w pomieszczeniu gdzie znajduje się listwa. Funkcja ta przydaje się w przypadku ochrony mienia. Jeśli pozostawimy to urządzenie w naszym domu, z chwilą gdy ktoś wejdzie do domu urządzenie zadzwoni do nas, niezależnie gdzie w danym momencie się znajdujemy.

Detekcję dźwięku możemy dowolnie konfigurować - włączyć i wyłączyć kiedy chcemy.

Urządzenie nie wydaje żadnych dźwięków - jest nie do wykrycia!

Urządzenie posiada wbudowany wysokiej jakości akumulator, który obsługuje funkcje podsłuchu. Dzięki niemu urządzenie może pracować przez 7-10 dni* w trybie czuwania bez uruchomionej funkcji detekcji dźwięku i około 3-5 dni* w chwili, gdy funkcja ta jest włączona. Dodatkowo jeśli listwa zostanie podłączona do stałego zasilania sieciowego, podsłuch będzie mógł pracować bez przerwy 24h na dobę. Dwa wbudowane bardzo czułe mikrofony, zapewniają doskonałą jakość dźwięku z około 10 metrów z każdego kierunku.

* Podany czas dotyczy optymalnych warunków zasięgu sieci GSM oraz nie uwzględnia czasu prowadzonego nasłuchu. Należy to porównać do prowadzenia rozmów telefonicznych i czasu w jakim rozładowuje się standardowa bateria w telefonie.

Łatwa instalacja

Listwa po zainstalowaniu karty SIM jest gotowa do pracy (instalacja odbywa się bez potrzeby rozkręcania listwy). Urządzenie jest w pełni bezobsługowe. Dzięki umieszczeniu podsłuchu w listwie zasilającej nie musimy się martwić o czas działania urządzenia - czas pracy jest nieograniczony. Nawet jeśli na chwilę wyłączą zasilanie w gniazdku urządzenie posiada własny akumulator o dużej pojemności który zapewni dalszą pracę urządzenia nawet przez kolejne 12 godzin!

 

Nieograniczony zasięg

Podsłuch ma nieograniczony zasięg! Wystarczy, że w dowolnego telefonu (nawet zagranicą) zadzwonisz na numer karty SIM umieszczonej w listwie i będziesz słyszał co dzieje się w danym pomieszczeniu gdzie ona się znajduje.

Zerowe koszty obsługi

Pluskwa nie posiada blokady SIMLOCK więc można użyć dowolnej karty SIM (Play, Plus GSM, Era, Orange itd.). Ponadto większość operatorów posiada usługę "darmowego numeru" lub "darmowych minut" - po wybraniu numeru który jest zainstalowany w listwie - nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów związanych z połączeniem! Koszty obsługi są zerowe !

W zestawie:

 • Listwa zasilająca z wbudowanym modułem podsłuchu GSM

 • Pęseta do wyjmowania karty SIM

 • Instrukcja obsługi w j. polskim
 • Karta gwarancyjna 12 miesięcy

Kupując u nas możesz liczyć na dyskrecję i pomoc techniczną.

Opinie o produkcie Listwa zasilająca podsłuch pluskwa GSM (detekcja dźwięku)

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 3 + 1*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Kurier (wpłata na konto) - 0.00 zł
 2. Kurier (płatne przy odbiorze) - 20,00 zł

Formy płatności

 1. płatność przy odbiorze
 2. płatność przelewem

Dane kontaktowe

 1. sklep: Szpiegowskie mini kamery
 2. telefon: (0)
 3. tel. komórkowy: 886-158-832
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 2165